אוהד מושקוביץ

אוהד מושקוביץ נולד וגדל בבלגיה שם החל כבר בגיל צעיר את דרכו המוזיקאלית כאשר ליווה בקולו הנדיר את גדולי הזמר היהודי שבאו להופיע בעיר מגוריו, מיד לאחר נישואיו השתקע בישראל והחל לפתח קריירה מוזיקאלית. הוא מתגורר בעיר מודיעין ומשתייך לזרם הדתי לאומי.
בשנת 2003 הוציא אוהד את אלבום הבכורה שלו 'Ohad' שזכה להצלחה מסחררת. בעקבות הצלחת האלבום החל אוהד להופיע על בימות המופעים הגדולים בעולם: 'Madison Square Garden' ,'Lincoln Center' בניו יורק ועוד. שיריו החלו להיות מנוגנים בכל אירוע יהודי בעולם ומידי שנה מופיע אוהד באירוע המוזיקלי של 'האסק' שמהווה את רגע השיא במוזיקה החסידית העולמית. לאורך כל השנה מופיע אוהד בחגים ובמועדי ישראל בקהילות יהודיות רבות ברחבי העולם ומהווה מעין שגריר של המוזיקה הדתית בישראל.
בשנת 2005 הוציא את אלבומו השני 'סטופ!' שזיכה אותו בתואר "זמר השנה" ב'טקס אנשי השנה' של המוזיקה היהודית בישראל. השיר "כל זמן" מתוך האלבום הוכתר כלהיט החתונות המנוגן ביותר בכל הזמנים.
בשנת 2010 הוציא אוהד את אלבומו השלישי 'המוזיקה שלי', דיסק עם להיטי חתונות, מתוכו זכה השיר "בואי כלה" לתואר "שיר השנה" בכל מצעדי המוזיקה היהודית.
בשנת 2012 הוציא אוהד את אלבומו הרביעי ''אחד יחיד ומיוחד'' שביסס את מעמדו באופן סופי בשורה הראשונה של ענקי המוזיקה היהודית.
בקיץ 2015 הוציא אוהד את אלבומו החמישי 'סגולה' ובעקבותיו בסבב הופעות בארץ ובעולם כשמופע הפתיחה נערך בבנייני האומה בירושלים. מופעים נוספים נערכו בהיכל התרבות תל אביב, בלונדון, ניו יורק, מגדל דוד בירושלים בהשתתפות MBD ועוד.
​במהלך השנים 2016-2017 הוציא אוהד מספר סינגלים והמשיך את סבב ההופעות 'סגולה' ברחבי העולם, כששיאו היה בחג הסוכות תשע"ח במופע 'Jerusalem in New York' שנערך באולםMaster Theater בניו יורק.
בשנת 2018 הוציא אוהד את אלבומו השישי 'בשעה טובה', שזינק לראש טבלת המכירות במוזיקה היהודית העולמית. את האלבום השיק במופע שנערך בניו יורק בחול המועד סוכות ולאחר מכן במופע בבנייני האומה במסגרת גמר התכנית 'הקול הבא מירושלים'.
בשנת 2020 הוציא מספר סינגלים שזכו להצלחה מסחררת, ביניהם השירים 'תינוקות של בית רבן' בו אירח את ילד הפלא מוטי גרינבוים ו'בר אלעאי' שיצא כדואט עם הזמר החסידי שמילי אונגר. 

לצפייה בקליפ החדש 'מחרוזת יוסי גרין' 

וידאו

רשתות חברתיות

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon