קובי ברומר

קובי ברומר הוא יוצר וזמר חסידי-ישראלי בעל יכולות ווקאליות נדירות ומאופיין בסגנון הופעה אנרגטי ותוסס במיוחד.

כבר בילדותו התגלה קובי כילד עם יכולות ווקאליות נדירות והתבקש לשיר בכנסים ואירועים פרטיים. לאחר מסלול לימודים במוסדות חינוך חרדיים פנה קובי לדרך עצמאית והתגייס לצה"ל.

במקביל לשירותו הצבאי ולימודיו בישיבה, פיתח קובי קריירה מוזיקלית עניפה והחל להופיע באופן עצמאי באירועים.

בשנת 2013 הצטרף ללהקת 'מועצת השירה היהודית' בניצוחו של ישי לפידות, במסגרתה הופיע לסירוגין מספר שנים בכל רחבי העולם.

בשנת 2015 לאחר חטיפתם של 3 הנערים, הוציא קובי לזכרם את הסינגל 'מזמור לאסף' שזכה לתהודה רבה באותה תקופה.

באותה שנה שחרר קובי גרסת קאבר אנרגטית לשיר 'גולדן בוי' של נדב גדג' בשם 'ישמח חתני' שהפך ללהיט חתונות ומבוצע עד היום במאות חתונות בארץ ובעולם.

לאחר ההצלחה המסחררת של הקאבר 'ישמח חתני', הוציא קובי בשנת 2016 גרסה משלו לשיר 'בס עם סלסולים' של סטטיק ובן אל, עם טוויסט חסידי – 'טאנץ עם סלסולים'. גם הפעם, השיר הפך תוך זמן קצר לשם דבר ברחוב החרדי וזכה לעשרות אלפי השמעות וביצועים.

בשנת 2018 הוציא את השיר 'עם הנצח' עם מילים אותם כתב בזמן מלחמת עופרת יצורה בעת שירותו הצבאי, בלחן של המוזיקאי בני לאופר. תוך זמן קצר השיר צבר עשרות אלפי צפיות ברשת והפך ללהיט השמעות בולט.

באותה שנה הוציא את השיר 'צועק אליך' שכבש את מצעדי ההשמעות בתחנות הרדיו הדתיות ומאות אלפי השמעות ברשת. בעקבות הצלחת השיר הוזמן קובי לבצע את השיר בערוץ 13 בביצוע חי באולפן.

בשנת 2019 הוציא קליפ עם ביצועי משאפ ללהיטים ישראלים מצליחים שזכה להצלחה מסחררת ומאות אלפי צפיות ביוטיוב.

במהלך השנים הופיע קובי על הבמות הגדולות בעולם, בארה"ב ובמדינות רבות באירופה. שימש כחזן בקהילת 'תפארת ישראל' בקנדה והופיע בפסטיבל מוזיקה יהודית מקומי.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Back To The Top

כל הזכויות שמורות ל- FDD Production